Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 385 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dagmar Zimová
dada@mgreal.sk
0905479602

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 3 izbový byt v rodinnom dome - Topoľčany - Mexiko

Typ
Prenájom
Mesto
Topoľčany
Mestská časť
Sídlisko Stred (Mexiko)
Ulica
Palárikova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
87 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
19.08.2019
Aktualizované
20.08.2019
Cena 550,00 €/mes.
Dagmar Zimová MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkam na prenájom zariadený 3 izbový byt v centre mesta Topoľčany, Palárikova ulica. Plocha: úžitková 87m2. Byt sa nachádza na 1. poschodí v zrekonštruovanom rodinnom dome, má samostatný vstup a zaujímavú dispozíciu. Vstupná chodba, schodište, oddychová zóna, kuchynský kút, priestranná obývačka s jedálňou a výstupom na prekrytú lodžiu. Dve samostatné spálne. Priestranná kúpeľňa s rohovou vaňou, práčkou, WC. Vybavenie kuchyne - nová linka, MW rúra, el. rúra, indukčná varná doska, chladnička. Byt má samostatné merače energií. Vykurovanie zabezpečuje nový kondenzačný kotol  Buderus. Nájomca môže využívať parkovacie miesto vo dvore, či posedenie na terase na záhrade.  Na prízemí rodinného domu sa nachádza administratívny priestor majiteľa budovy, čo zaručuje nerušené užívanie prenajatého priestoru. Podlaha: plávajúca, dlažba, dlážkovina. Steny: stierky. Okná: eurookná. Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička, mikrovlnka, kuchynský kút.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet.Výhody: slnečný, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Cena 550 €/mesiac aj s energiami. Depozit vo výške dvojmesačného nájmu.