Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 562 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dagmar Zimová
dada@mgreal.sk
0905479602

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Neštandardný 3izbový byt v dvojbytovke, Topoľčany

Typ
Predaj
Mesto
Topoľčany
Ulica
Pod Kalváriou
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
77 m2
Celková plocha
80 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
11.10.2021
Aktualizované
20.07.2022
Cena 99 000,00 €
Dagmar Zimová MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt v dvojbytovke na 1. poschodí v meste Topoľčany. Dom z roku 1961, postavený z tehly a kvádry, sa nachádza na peknom, rovinatom oplotenom pozemku. K bytu prislúcha 477m2 pozemku vo vlastníctve 1/1 a 330m2 v spoluvlastníckom podiele 1/2. Byt sa nachádza na prvom poschodí, k bytu prináležia aj pivnice v suteréne domu. Dispozícia: vstupná chodba, spálňa, obývačka, menšia detská izba, kuchyňa so špajzou (kotol, bojler), samostatné WC, kúpeľňa s vaňou. Plocha: úžitková 77m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 1. Podlaha: parkety, dlažba. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák. Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: zmiešaná - tehla, kváder. Kúrenie: centrálne. Výhody: slnečný, zastávka autobusu. Cena 99 000 €