Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 331 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dagmar Zimová
dada@mgreal.sk
0905479602

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3 izbový byt - Topoľčany - SNP - pôvodný stav

Typ
Predaj
Mesto
Topoľčany
Ulica
Kpt. Žalmana
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
72 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
31.08.2020
Aktualizované
21.10.2020
Dagmar Zimová MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v meste Topoľčany, sídlisko SNP, Kpt. Žalmana. Plocha: úžitková 72m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 3. Bytový dom je po rekonštrukcii - zateplenie, nové balkón, stupačky, rekonštrukcia spoločných priestorov. Byt je v pôvodom, zachovalom stave. V roku 2019 boli okná vymenené za plastové. Podlaha: parkety, pvc. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Výhody: pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Cena 74 000 €