Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 447 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dagmar Zimová
dada@mgreal.sk
0905479602

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3 izbový byt - Topoľčany - balkón

Typ
Predaj
Mesto
Topoľčany
Ulica
sídlisko F
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
86 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
02.09.2020
Aktualizované
12.10.2020
Cena 0,00 €
Dagmar Zimová MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v meste Topoľčany. Plocha: úžitková 86m2, pivnice 3m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 7 s výťahom. Bytový dom je po rekonštrukcii  -  zateplenie, nový výťah, rekonštrukcia spoločných priestorov. Byt je v pôvodnom, zachovalom stave, okrem výmeny okien za plastové. Tým je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Dispozícia: vstupná chodba, veľký kumbál, samostatné WC, spálňa, detská izba  s balkónom,  priestranná obývačka, prechodná kúpeľňa, kuchyňa so špajzou. Podlaha: parkety, pvc. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Murované jadro. Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne.Výhody: slnečný, tiché prostredie, obchody. Cena 0 €