Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lucia Guliková
lucia@mgreal.sk
0907645546

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3 izbový byt s balkónom Topoľčany

Typ
Predaj
Mesto
Topoľčany
Ulica
Gagarinova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
64 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
14.06.2022
Aktualizované
09.08.2022
Cena 118 000,00 €
Lucia Guliková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj  3 izbový byt s balkónom v meste  Topoľčany na ulici  Gagarinova. Byt prešiel prednedávnom kompletnou rekonštrukciou všetkých inštalácií , elektrina , voda , odpady . Má rozlohu 64 m2  bez plochy balkóna . Nachádza sa na 4. poschodí z 4.  V byte sú podlahy  plávajúca a  dlažba a parkety . Steny majú  stierky. Okná sú na celom byte  plastové. Kúpeľňa je  po rekonštrukcii - murované jadro -  sprchovací kút a oddelené WC. Kuchynská linka je taktiež nová na mieru so vstavaným spotrebičom -  sporák. Nové interérové dvere . Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Náklady na bývanie sa hýbu do 150 eur vrátane energiíí.  Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: vstavané skrine. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zateplený bytový dom. Cena 118 000 €