Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 068 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom výrobno-skladové priestory Veľké Bedzany

Typ
Prenájom
Mesto
Topoľčany
Mestská časť
Veľké Bedzany
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
972 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
16.10.2020
Aktualizované
16.10.2020
Cena 0,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom komerčný objekt Topoľčany, časť Veľké Bedzany, Ovocná. Plocha: úžitková 972m2, pozemku 2343m2. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Na pozemku sa nachádza plynová a elektrická prípojka. Objekt pozostáva z kancelárie, šatní, skladov, výrobnej haly, sociálne zariadenia, sprchy, nákladná rampa pre kamióny. Rozmery cca 36x20m. Otvorené prekryté skladovacie priestory v areály. Celý objekt je oplotený betónovým plotom.  Cena dohodou.