Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
334 863 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Výrobno-skladový areál 5 km od Topolčian

Typ
Predaj
Mesto
Topoľčany
Ulica
Jacovce
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Celková plocha
2319 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
12.10.2020
Aktualizované
12.10.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

V obci Jacovce približne 5 km od mesta Topoľčany sa nachádza výrobný areál ktorý slúžil 30 rokov na výrobu plastov a je v súčasnosti na predaj.

Areál má výmeru 2.319 m2 a nachádza sa na rozhraní obytnej a priemyselnej časti obce Jacovce v jej zastavanom území. Areál je napojený na rozvod vody, kanalizáciu, rozvod elektrickej energie ako aj rozvod plynu.
Na pozemku sa nachádzajú dva samostatne stojace objekty z ktorých jeden je využívaný ako sklad a druhý objekt pozostáva z dvoch navzájom prepojených častí, ktoré sú na Liste vlastníctva zapísané ako rodinný dom a sklad.
Areál je aj v súčasnosti prevádzkyschopný aj bez zvýšených nákladov na jeho sprevádzkovanie a je ho možné využívať na výrobné účely tak ako bol využívaný v minulosti alebo aj na skladové účely napríklad ako predajňu stavebnín a podobne.
Veľkou výhodou je skutočnosť že jeden objekt je na Liste vlastníctva zapísaný ako rodinný dom, čo umožňuje na jeho kúpu alebo modernizáciu čerpať hypotekárny úver. Areál by svojou polohou mohol byť vhodný aj pre niektorého zo subdodávateľov firiem vyrábajúcich v priemyselnej zóne v Topoľčanoch. Dôvodom na pouvažovanie je aj veľmi dobrá cena za ktorú sa areál predáva.

Na areál je vypracovaný Znalecký posudok v ktorom je stanovená všeobecná hodnota nehnuteľnosti vo výške 320.499,61 €. Na Liste vlastníctva nie sú zapísané žiadne ťarchy a areál je predajom voľný.
V prípade záujmu o obhliadku alebo viac informácií ma neváhajte kontaktovať.