Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 388 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dagmar Zimová
dada@mgreal.sk
0905479602

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Garsonka v centre - Topoľčany

Typ
Predaj
Mesto
Topoľčany
Mestská časť
Centrum
Ulica
Krušovská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
19 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
27.07.2022
Aktualizované
27.07.2022
Cena 53 000,00 €
Dagmar Zimová MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkam na predaj garsónku (19m2) v centre mesta Topoľčany, Krušovská - J. Wolkra. Plocha: úžitková 19m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 4. poschodí, v bytovom dome po rekonštrukcii - zateplenie, nové stúpačky, - bez výťahu. Byt je v pôvodnom, udržiavanom stave, bez kuchynského kútu. V roku 2010 bolo vymenené okno za plastové. Podlaha: parkety, pvc. Steny: omietky pôvodné. Okná: plastové. Oddelené WC.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne. Výhody: slnečný, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Cena 53 000 €