Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 990 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903641632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestranný rodinný dom - Veľké Bedzany

Typ
Predaj
Mesto
Topoľčany
Mestská časť
Veľké Bedzany
Ulica
Vinohradnícka
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
180 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
12.06.2019
Aktualizované
01.04.2020
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

177378 - Ponúkam na predaj 6-izbový samostatne stojaci rodinný dom v tichej časti obce Veľké Bedzany, 7 km od mesta Topoľčany.. Rodinný dom má úžitkovú plochu cca 180 m2, je kompletne zrekonštruovaný (okrem zateplenia fasády), umiestnený na rovinatom pozemku o rozlohe 749 m2. Postavený je z pálenej tehly. Dom bol zrekonštruovaný v roku 2008, ( nové odpady, vodoinštalácia, zreštaurované dubové okná-vákuové, komplet zrenovované podkrovie, nová strecha, predpríprava na krb-možnosť vykurovania domu, príprava na solárne kolektory). Dispozične pozostáva z priestrannej vstupnej chodby so vstupom do kuchyne izby a samostatného WC. Z kuchyne je vstup do obývačky, do kúpeľne s WC a na schody do podkrovia. Z obývačky je vstup do dvoch priechodných izieb. Na podkroví sa nachádza spálňa, veľká priestranná izba ( možnosť predeliť priečkou - vznikne ďalšia izba), príprava na kúpeľňu s WC a kuchyňu. 
Vykurovanie domu a ohrev TÚV je zabezpečené novým plynovým kotlom, ktorý sa nachádza v pivnici a radiátormi.
Na dvore je garáž s dielňou, hospodárska budova a studňa. Celý pozemok je oplotený.
Objekt je napojený na všetky IS /voda, elektrika 230/400V, zemný plyn/, kanalizácia je napojená na ČOV. Dohoda na cene možná pri obhliadke.

Výhodou ponúkanej nehnuteľnosti je okamžité bývanie (trvalé, alebo ako víkendová chalupa), tiché prostredie na okraji obce s dobrou občianskou vybavenosťou, možnosť turistiky, rekreácie-Rekreačná oblasť Duchonka a športových aktivít. Maklér odporúča!

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0903 641 632, alebo na e-mail adrese filkas@vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

 Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy "C".

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 600 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky