Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 552 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lucia Guliková
lucia@mgreal.sk
0907645546

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom Topoľčany výborná poloha /VYPLATENA ZALOHA

Typ
Predaj
Mesto
Topoľčany
Ulica
Hrebíčková
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
22.09.2022
Aktualizované
09.02.2023
Cena 0,00 €
Lucia Guliková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v meste  Topoľčany v obľúbenej lokalite na ulici  Hrebíčková. Jedná sa o rodinný dom postavený na  pozemku o rozlohe 855 m2 . Dom je postavený z kvádra má nadčasovú dispozícii . Súčasťou domu je garáž a sklad . Dom má dve podlažia , na prízemí sa nachádza vstupná chodba , hala , wc , práčovňa , špajza , kuchyňa prepojená s obývačkou , ktorá má priamy výstup na terasu . Dom podpivničený nie je  iba  velmi malá časť kde je umiestnený kotol . Na poschodí sú ďalšie 4 izby , kúpeľňa s wc .  Podlahy sú všasde  parkety a mramor . Steny majú  omietky. Okná sú  drevené (pôvodné).  V dome je veľmi veľa nábytku z masívu ako i schody na poschodie . Kúrenie v dome je ústredné plynové . Strecha je po rekonštrukcii kombinácia plech a fatrafol .  Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: kvádrová. Kúrenie: centrálne. Rovná strecha.Strešná krytina: pozinkovaný plech. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, zastávka autobusu, dieľňa.