Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Otiepková Renáta
otiepkova@maxiss.sk
0905166349

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ: Exkluzívna ponuka RD v Tisovci s veľkou záhradou

Typ
Predaj
Mesto
Tisovec
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
17.06.2021
Aktualizované
04.05.2022
Cena 39 900,00 €
Otiepková Renáta MAXISS, spol. s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pravú časť rodinného domu v Tisovci s veľkým pozemkom obklopený malebnou prírodou.

Rodinný podpivničený dvojdom s dvomi bytovými jednotkami, so samostatným súpisným číslom a samostatným vchodom sa nachádza na rovinatom slnečnom pozemku, ktorého výmera je 800 m2. Prístup k nemu je po asfaltovej komunikácii. Tehlový rodinný dom je v pôvodnom stave a má dve nadzemné podlažia. Na prvom podlaží sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, obývačka, kúpeľňa s WC, kotolňa, špajza a vstup do podzemnej pivnice. Na druhé podlažie vedú betónové schody, kde sa nachádza malá predsieň, dve izby s vymenenými oknami za plastová a vchod do neobývaného podkrovia.
Nehnuteľnosť má spoločnú studňu s pitnou vodou, plynový bojler na ohrev teplej vody, kúrenie je plynové, ale je možné kúriť aj krbom. Kanalizácia je riešená septikom. Súčasťou predávanej nehnuteľnosti je murovaná garáž, kôlňa a malá záhradná jednoizbová chatka s podzemnou pivnicou, vhodná na celoročné uskladnenie ovocia a zeleniny. V záhrade sú vysadené ovocné stromy: jablone, marhule, slivky, orechy a každý rok rodiace hrozno.

Veľkou výhodou tejto nehnuteľnosti je jej poloha. Rodinný dom sa nachádza v krásnom a tichom prostredí mesta Tisovec s bohatou kultúrnou históriou. Nájdete tu oázu ticha, zimné lyžovačky, súťaže psích záprahov, letné zbery liečivých bylín, turistiku, rybolov, podzemné jaskyne, kultúrne podujatia, salaše s výrobou syra a oštiepkov, bryndziareň, voľne vyvierajúca uhličitá voda.
Lokalita je príjemná, tichá s dobrým prístupom do centra mesta aj ku kompletnej občianskej vybavenosti.

Dom je vhodný pre rodinu ako aj na firemné účely.

V prípade Vášho záujmu o vybavenie hypotekárneho úveru Vám BEZPLATNE pomôžeme s jeho vybavením prostredníctvom nášho hypotekárneho poradcu ktorý spolupracuje so všetkými bankami.

V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať mailom: otiepkova@maxiss.sk alebo telefonicky +421 905 166 349.