Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
323 843 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dagmar Zimová
dada@mgreal.sk
0905479602

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom Tesáre

Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Mesto
Tesáre
Ulica
tichá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
19.01.2017
Aktualizované
29.03.2019
Dagmar Zimová MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkam na predaj 2 izbový rodinný dom v obci Tesáre, tichá ulica. Dom z roku 1964 stojí na mierne svahovitom pozemku s výmerou 6,5ár. Je postavený z kvádra a je po čiastočnej rekonštrukcii - nová kúpeľňa, plastové okná a dvere na celom dome. Dispozícia - svetlá vstupná chodba, kúpeľňa s WC, špajza, miestnosť s výstupom na poval, prechodná kuchyňa do spálne a samostatná obývačka. Dom je v udržiavanom stave. IS - voda obecna aj studňa, elektrina, plyn, odpad - žumpa. Na pozemku sa nachádza hospodárska budova - pivnica a letná kuchyňa. Plocha: úžitková 100m2, podlahová 80m2, zastavaná 100m2, pozemku 645m2, pivnice 20m2. Podlaha: dlažba, dlážkovina. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: kvádrová. Kúrenie: centrálne. Ihlanová strecha.Strešná krytina: škridla. Mierne svahovitý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa. Na pozemku sa nachádza žumpa. Cena 47 000 €