Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

EXKLUZÍVNE Na predaj drevenica, 1322 m2, Terchová - Biely potok

Terchová Arrow

REZERVOVANÉ !! ID 3000 Predaj: bungalov, novostavba Dolný Vadičov

Dolný Vadičov, Dolný Vadičov Arrow

Rozostavaný rodinný dom na predaj v Istebnom

Istebné, Istebné Arrow

AGENT.SK | REZERVOVANÝ 5-izbový bungalovu s garážou v obci Mojš

Mojš Arrow

Rodinný dom Vrútky - Karvaša a Bláhovca, 992 m2. Rezervovaný.

Vrútky, Hlboká cesta Arrow

Apartmánový dom -Chata pod Grúňom Oščadnica

Oščadnica, Gráže Arrow