Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 621 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID: 2573 Prenájom: Bungalov, luxus, novostavba Teplička nad Váhom.

Typ
Prenájom
Okres
Žilina
Ulica
Teplička nad Váhom
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
160 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
10.02.2021
Aktualizované
17.02.2021
Cena 1 100,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

ID: 2573 Prenájom: Bungalov, luxus,  novostavba Teplička  nad Váhom.

Prenajmeme luxusnú novostavbu rodinného domu – bungalov, postavený v roku 2014.  Dom pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne spojenej s obývacou izbou a kuchynským kútom, 2-3 izieb, kúpeľne a práčovne. Dom je murovaný z tehál, strecha je pokrytý strešnou krytinou Bramac, okná sú hliníkové – plastové, na podlahe je položená veľkoplošná keramická dlažba. Vykurovanie a príprava teplej vody cez plynový kotol.  Kuchyňa je vybavená modernou linku s komplet vstavanými spotrebičmi, masívny drevený stôl a stoličky. V obývacej časti je kožená sedacia súprava, stolík, TV, krb a vstup na terasu. V izbách  je manželská posteľ, váľanda a vstavané skrine s výstupom na terasu. V kúpeľni je vaňa, sprchový kút, bidet, wc a umývadlo Na upravenom  pozemku  o rozlohe 800 m2 je  záhradný domček a parkovacie miesto pre 3-4 autá.  Zastavaná plocha 200 m2 , úžitková 160 m2. Bom je chránený elektronickým bezpečnostným systémom. K dispozícii od 1.4.2021 s možnosťou rezervácie už teraz. El. energia – prepis na nájomcu.

Cena: 1.100,- Eur / mesiac.