Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Vladimír Koscelanský
koscelansky@diamondreality.sk
0903 302 483

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 2 izbový apartmán v areály lyžiarskeho strediska Ski Telgárt

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Mesto
Telgárt
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
48 m2
Celková plocha
48 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
30.03.2022
Aktualizované
14.06.2022
Cena 149 000,00 €
Ing. Vladimír Koscelanský Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 302 483

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 2 izbový apartmán, kompletne zariadený, s vonkajším parkovacím miestom v resorte Apartmány Ski Telgárt v areály lyžiarskeho strediska Ski Telgárt. Je to lokalita pri horehronskej obci Telgárt , v údolí medzi Nízkymi Tatrami, Slovenským rajom a Slovenským Rudohorím pod úpätím Kráľovej hole.
Lokalita v zimnom období ponúka široké možnosti pre vyznávačov zimných športov. V areály je 10 zjazdoviek , 7 vlekov. K dispozícii sú aj bežecké lyžiarske trate.
V lete je možnosť využiť množstvo značených turistických aj cykloturistických trás. Výstup na Kráľovú hoľu, výlety na Muránsky hrad, do svetoznámej Dobšinskej ľadovej jaskyne a mnoho ďalších výletov v nádhernej prírode. Priamo z apartmánu je výhľad na známy Chmarošský viadukt.
Je to ideálne miesto na oddych a je to aj výhodná investičná príležitosť. Apartmán je možné prenajímať prostredníctvom správcovskej spoločnosti, ktorá prevádzkuje aj lyžiarske stredisko, alebo využívať apartmán výhradne pre vlastný oddych.
Dispozične apartmán pozostáva z obývacej miestnosti spojenej s kompletne vybaveným kuchynským kútom, spálne, predsiene, kúpeľne, pivnice a balkóna.

Celková podlahová plocha bytu je 46 m2 + 2,4 m2 pivnica v suteréne apartmánového domu.
Cena nehnuteľnosti: 149 000,- eur. Dohoda možná. V prípade Vášho záujmu o predmetnú nehnuteľnosť prosím kontaktujte Ing. Vladimíra Koscelanského na tel.č.0903 302483 alebo na mail: koscelansky@diamondreality.sk