Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 389 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Kristína Maruškinová
maruskinova@breznoreality.sk
+421918821700

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom v lyžiarskej obci - Telgárt

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Mesto
Telgárt
Ulica
Telgárt
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
250 m2
Celková plocha
250 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
6
Pridané
21.03.2022
Aktualizované
01.08.2022
Cena 0,00 €
Kristína Maruškinová Brezno reality, s.r.o
Kontaktovať makléra +421918821700

Popis nehnutelnosti

Dom sa nachádza v horskom prostredí na rozhraní Nízkych Tatier a Slovenského raja, v rázovitej obci Telgárt, pod známou Kráľovou hoľou. Je situovaný v pokojnej okrajovej časti obce, mimo hlavnej cesty, na rovinatom pozemku o výmere 1168 m2. Stavba je trojpodlažná, na prízemí je vnútorná garáž na el. ovládanie s prechodom do domu, technická miestnosť, sklad a práčovňa. Na prvom poschodí je vstupné zádverie, hala s krbom, kuchyňa s vyvýšenou obývacou časťou - galériou a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Z haly vedie otvorené schodište do časti domu, kde je hlavná kúpeľňa, toaleta, spálňa, izba so vstupom do podkrovnej časti, kde sú dve priestranné izby a jedna menšia. V dome prebehla čiastočná renovácia: zateplenie domu, nová elektroinštalácia (aj 380V), vodoinštalácia, garáž na el. ovládanie, kúrenie cez el. kotol + ohrev vody s ovládaním cez internet, kuchynslá linka, spotrebiče. Dom je vhodný na trvalé bývanie, rekreačné využitie alebo na podnikanie - prenájom ubytovania na súkromí v blízkosti lyž. sgtrediska. Obec má veľmi dobrú občiansku vybavenosť a vďaka svojej polohe je okem krásnej čistej prírody v okolí dostupné bohaté letné i zimné vyžitie - tri národné parky - Nízkotatranský nárpdný park, Muránska planina a Slovenský raj, známy kamenný železničný most - Chmarošský viadukt, výstup na Kráľovu Hoľu, požičovňa e-bike, bežky, jazda na koni - Ranč pod Ostrou skalou, prechádzka k prameňu Hrona, menadre Hrona, kaštieľ Predná Hora, v lete kúpanie v Palcmanskej Maši alebo celoročne otvorený rekreačný areál Predná Hora. Lyžovanie v zime zaisťuje stredisko SKI Telgárt priamo v obci, Polomka - Bučnik (30 km), SKI Rejdova (40km).

Viac info Vám radi poskytneme telefonicky alebo pri osobnej obhliadke.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, hypotekárne poradenstvo - všetko bez poplatkov a ďalších navýšení.

Staňte sa fanúšikom na našom facebookovom profile BreznoReality - nehnutelnosti Brezno a budete mať vždy novú aktuálnu ponuku.

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.