Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
319 036 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom Tehla - 9 km od Vrábeľ - kompletná rekonštrukcia

Typ
Predaj
Okres
Levice
Mesto
Tehla
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
90 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
11.09.2020
Aktualizované
29.09.2020
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v Tehla pár km od Vrábeľ na veľkom 22 árovom pozemku. Dispozičné riešenie: obývačka, spálňa, kuchyňa s jedálenskou časťou, kúpeľňa vybavená srpchovacím kútom a toaletou, ďalšia izba so samostatným vchodom. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom, voda je obecná. Na pozemku sa nachádza žumpa a vlastná studňa. Energetický certifikát nie je vyhotovený na pozemok. Cena 57000 eur.V cene máte kompletný právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou. Všetky poplatky na katastri, u notára. Neváhajte a volajte na číslo 0908133421.