Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 511 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom pri Vrábľoch Tehla provensálsky štýl

  • Ponuka je bez obrázkov.

Typ
Predaj
Okres
Levice
Mesto
Tehla
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
13.10.2020
Aktualizované
14.10.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom nachádzajúci sa pri Vrábľoch v obci Tehla. Dom je trojizbový, nachádza sa v ňom obývačka, spálňa, kuchyňa, kúpeľňa, detská izba. Výmera pozemku:3002 m2. Pozemok vedie až po les. Za domom sa nachádza skleník. Energetický certifikát nie je vyhotovený na nehnuteľnosť.Termín dokončenia: január-február 2021. Cena 67.000 eur. V cene máte kompletný právny servis zaručený advokátskou kanceláriou, všetky poplatky u notára, na katastri, zmluvy sú autorizované. V prípade záujmu volajte na číslo 0908133421.