Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Pavol Skokan
skokan@profirealpoprad.sk
0903632195

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj baťovský poldom s garážou vo Svite

Typ
Predaj
Okres
Poprad
Mesto
Svit
Ulica
Sládkovičova
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
90 m2
Celková plocha
242 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
05.08.2022
Aktualizované
05.08.2022
Cena 133 000,00 €
Pavol Skokan ProfiReal Poprad s.r.o.

Popis nehnutelnosti

„Poldom“ je možné kúpiť len v hotovosti, pre vecné bremeno je hypoúver možný iba v prípade založenia inej nehnuteľnosti! Pre viac informácií volajte 0903 632 195.

Poldom sa nachádza na Sládkovičovej ulici, je dvojpodlažný, z časti podpivničený. Na prízemnom podlaží sa nachádza zádverie, vstupná chodba, kúpeľňa s WC, kuchyňa, obývačka a schodisko do pivnice a na druhé podlažie. Na druhom podlaží s nachádzajú dve izby. Pozemok má 242 m2 z toho je 39 m2 zastavaná plocha domu. Podlahová plocha domu je cca 65 m2+25 m2 pivnica. Strecha a okná boli menené. Kúrenie a ohrev vody je momentálne zabezpečené elektrickým kotlom a bojlerom. K domu patrí garáž. Všetky IS na pozemku, optický internet. V prípade záujmu o obhliadku volajte vyššie uvedené číslo.