Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
258 362 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Milada Bončová
recomp.poprad@gmail.com
0907862139

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE! Stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite Svitu – Podskalka

Typ
Predaj
Okres
Poprad
Mesto
Svit
Ulica
Podskalka
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
730 m2
Pridané
16.04.2018
Aktualizované
17.04.2018
Cena 82,00 €/m2
Ing. Milada Bončová RECOMP, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu vo vyhľadávanej lokalite Podskalka vo Svite. Pozemok je slnečný a na jeho hranici preteká malý potôčik. Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete. Rozloha pozemku je okolo 730 m2 a cena za m2 je 82 €. Presný tvar a rozloha pozemku bude na dohode s majiteľom. Viac informácií o pozemku, jeho polohe, rozlohe Vám poskytneme na vyžiadanie.

V prípade záujmu kontaktujte Ing. Milada Bončová, 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com