Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 511 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
B4 REALITY, s.r.o.
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostaba 4i tehlového rodinného domu s pozemkom 701 m2, holodom, Svinná

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Mesto
Svinná
Ulica
Svinná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
124 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
15.10.2020
Aktualizované
22.10.2020
B4 REALITY, s.r.o. B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj jednopodlažný 4i rodinný dom v obci Svinná, s rovinatým pozemkom s celkovou výmerou 701 m2. Dom je momentálne v štádiu výstavby s plánovaným dokončením do štádia holodom v priebehu roka 2021. Zastavaná plocha nepodpivničeného domu: 170 m2. Úžitková plocha tehlového domu: 124 m2 + 15 m2 krytá exteriérová terasa. Vykurovanie v celom dome podlahové - plynovým kotlom + predpríprava na krbovú piecku v obývacej izbe. Zrealizované omietky + biele maľby stien. Dom bude napojený na elektrinu, vodu a plyn. Odpad: žumpa. Stavebný materiál: Porotherm. Okná: plastové, izolačné 3-sklo. Strecha: sedlová. Strešná krytina: škridla. Zateplenie: grafitový polystyrén. Iné vybavenie: rozvody TV, predpríprava na alarm a na kamerový systém, exteriérové osvetlenie - osadené svietidlá na fasáde domu. Cena 185 000,- eur. Bez oplotenia a spevnených plôch. V obci kompletná občianska vybavenosť. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie, návrhu na vklad, úhradu kolkov za návrh na vklad, poplatky za overenie podpisov na zmluvách, právne a hypotekárne poradenstvo, províziu RK.