Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
276 878 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Delta Property s.r.o.
office@deltaproperty.sk
0944400148

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok , Svätý Kríž - všetky IS - možnosť stavať okamžite !!!

Typ
Predaj
Ulica
Vedlajšia
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
856 m2
Pridané
21.03.2018
Aktualizované
08.10.2018
Cena 0,00 €/m2
Delta Property s.r.o. Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Delta Property vám  ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Svätý Kríž, pripravený na výstavbu  . 

POZEMOK: K dispozícii je pozemok o rozlohe 856 m2 + podiel na prístupovej ceste .

Pozemok je rovinatý rozmer (šírka 30 m x dĺžka 28,5 m ) . Inžinierske siete : voda, kanalizácia, elektrická prípojka sa nachádzajú pri pozemku.

Spevnená prístupová cesta v podielovom vlastníctve - všetky náklady na jej realizáciu ako aj výstavbu IS sú uhradené.


LOKALITA: Obec Svätý Kríž má kompletnú občiansku vybavenosť , potraviny, pošta, materská škôlka, základná škola.  Obec sa nachádza 8 km od mesta Liptovský Mikuláš a 3km od chatovej oblasti Lazisko.

Pozemok je zahrnutý v územnom pláne obce a je možné  stavať.


VÝHODY:  Pripravenosť k výstavbe !

Cena:  Dohodou


Zaujala Vás naša ponuka ? Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0948 810 140 alebo mailom: martin.blasko@deltaproperty.sk
DELTA PROPERTY  je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis, úhradu správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.