Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
286 860 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Delta Property s.r.o.
office@deltaproperty.sk
0944400148

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok , Svätý Kríž - všetky IS - možnosť stavať okamžite !!!

Typ
Predaj
Ulica
Vedlajšia
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
856 m2
Pridané
21.03.2018
Aktualizované
05.02.2019
Delta Property s.r.o. Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Delta Property vám  ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Svätý Kríž, pripravený na výstavbu  . 

POZEMOK: K dispozícii je pozemok o rozlohe 856 m2 + podiel na prístupovej ceste .

Pozemok je rovinatý rozmer (šírka 30 m x dĺžka 28,5 m ) . Inžinierske siete : voda, kanalizácia, elektrická prípojka sa nachádzajú pri pozemku.

Spevnená prístupová cesta v podielovom vlastníctve - všetky náklady na jej realizáciu ako aj výstavbu IS sú uhradené.


LOKALITA: Obec Svätý Kríž má kompletnú občiansku vybavenosť , potraviny, pošta, materská škôlka, základná škola.  Obec sa nachádza 8 km od mesta Liptovský Mikuláš a 3km od chatovej oblasti Lazisko.

Pozemok je zahrnutý v územnom pláne obce a je možné  stavať.


VÝHODY:  Pripravenosť k výstavbe !

Cena:  40 Eur/m2


Zaujala Vás naša ponuka ? Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0948 810 140 alebo mailom: martin.blasko@deltaproperty.sk
DELTA PROPERTY  je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis, úhradu správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.