Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc
mangundova@vasereality.sk
0915 753 000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rekreačný pozemok 2909 m2, Svätý Jur

  • Pozemky, Predaj, Pezinok, Svätý Jur | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Pezinok, Svätý Jur | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Pezinok, Svätý Jur | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Pezinok, Svätý Jur | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Pezinok, Svätý Jur | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Pezinok
Mesto
Svätý Jur
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
2909 m2
Pridané
06.12.2021
Aktualizované
13.06.2022
Cena 114 900,00 €
Ing. Zuzana Mangundová, RSc VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0915 753 000

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNA PONUKA

Realitná kancelária VAŠE REALITY Vám ponúka na predaj veľký pozemok v blízkosti mesta Svätý Jur, určený na výstavbu chatky na rekreačné účely. Táto lokalita ponúka budúcemu majiteľovi kľud a relax, je vhodná aj pre milovníkov turistiky, cykloturistiky a vychádzok do Malých Karpát. Pozemok je juho-východnej orientácie s rozlohou 2909 m2. Plocha pozemku má v súčasnosti prirodzené hranice – ide o kaskádovitý terén, s nižším krovinovým porastom na časti juho-západnej strany pozemku a z ostatných svetových strán s krásnym výhľadom na okolie. Mestečko Svätý Jur má primeranú občiansku vybavenosť a v prípade záujmu  je 17km vzdialená Bratislava.

Na hranici pozemku je elektrina. Voda na pozemku nie je a je potrebné dať vyvŕtať studňu.

Príjazdová cesta je nespevnená, cca 200m od spevnenej (asfaltovej) komunikácie.

Budúci majiteľ môže pozemok rozdeliť na 2 samostatné pozemky so samostatnou príjazdovou komunikáciou - vhodná investícia.   

Kontakt na makléra: Ing. Gabriela Tibenská, tel.: 0911 669 200.Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky