Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PaedDr. Eva Gajdošová maklér
PaedDr. Eva Gajdošová
eva.gajdosova@lexxus.sk
0907816704

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ - očarujúci pozemok so stavbou v nádhernej oblasti Svätého Jura

Typ
Predaj
Okres
Pezinok
Mesto
Svätý Jur
Ulica
Svätý Jur
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
13.06.2022
Aktualizované
24.06.2022
Cena 0,00 €
PaedDr. Eva Gajdošová LEXXUS a.s.

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária LEXXUS ponúka EXKLUZÍVNE na predaj výnimočný pozemok so stavbou v unikátnom prostredí Svätého Jura. Celková výmera pozemku je 2703 m2. Zastavaná plocha: 43 m2, úžitková plocha: 150 m2. Stavba sa nachádza na nádhernom mieste v srdci prírody s unikátnymi výhľadmi. Načerpajte energiu v záhrade nad vinohradníckym mestom Svätý Jur. Zabudnite na mestský ruch a naplno si užite toto výnimočné miesto, z ktorého sa vám nebude chcieť odísť.
Stavba nachádzajúca sa na pozemku je dvojpodlažná s minimálne 3 vonkajšími parkovacími státiami a garážou.
Poloha nehnuteľnosti je určená pre náročných klientov, ktorí ocenia atmosféru a výnimočnosť tohto krásneho miesta.

POPIS:
DISPOZÍCIA:
Vstup na pozemok je cez most z cesty.
1. NP: vstupná hala, kuchyňa, priestranná komora slúžiaca aj ako pivnica, spoločenská miestnosť, technická miestnosť s WC, schodisko
2. NP: obývacia izba s vstupom do spálne a zimnej záhrady, hosťovská spálňa, kúpeľňa s malou vaňou a WC, balkón, schodisko
garáž, nad ktorou je dielňa
Na pozemku sa nachádza aj dreváreň.

VYBAVENIE

- objekt má poplašné zariadenie,
- vonkajšie osvetlenie,
- hromozvod,
- vstupná posuvná brána
- studňa s novým čerpadlom
- 4 rozvody vody zabezpečujúce zalievanie záhrady
- pec na vykurovanie - 1.NP - spoločenská miestnosť, 2. NP - obývacia izba, spálňa,
- nádrže na dažďovú vodu,
- možnosť dokončiť jazierko,
- septik.
Na pozemku sú z kameňa vybudované chodníky, predely medzi jednotlivými časťami záhrady. Záhrada je očarujúca - okrasná i úžitková (nádherná zeleň, vinice, bylinková záhrada, hrozno). Prináša nielen nerušený pokoj, ale i množstvo úrody. Úžasnú atmosféru prináša prístrešok na sedenie s nádherným výhľadom. Pri ňom je záhradný domček na náradie.

LOKALITA
Svätý Jur je malebné vinohradnícke a vinárske mesto s nádherným prostredím prírody. Toto starobylé mestečko dýcha históriou a vychutnáte si v ňom príjemné prechádzky. Okrem toho tu nájdete kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, MŠ, ZŠ, pošta).
Napojenie do Bratislavy je vynikajúce.

PARKOVANIE
Parkovanie v garáži, na pozemku sú ďalšie minimálne 3 parkovacie státia.

CENA
Informácie o cene v realitnej kancelárii. TOPPONUKA