Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 320 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 1

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Silvia Šteffková maklér
Silvia Šteffková
silvia@axisreal.sk
0908 140 725

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BYTY - VILLA HOUSE Svätý Jur

Typ
Predaj
Okres
Pezinok
Mesto
Svätý Jur
Ulica
Svätý Jur
Typ nehnuteľnosti
Developerské projekty
Typ stavby
Tehlová
Pridané
13.08.2019
Aktualizované
18.02.2020
Silvia Šteffková Axis Real
Kontaktovať makléra 0908 140 725

Popis nehnutelnosti

POPIS DOMU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj byty v projekte VILLA HOUSE Svätý Jur . Projekt pozostáva zo štyroch bytov a dvoch rodinných domov. Celkovo sú zahrnuté v cene bytu vyhradené 2 parkovacie státia pre každú bytovú jednotku.
Stavba sa nachádza v okrajovej časti Mestskej pamiatkovej rezervácie. Dom je napojený na chodník na ulici Krajinská cesta, s prístupovou spevnenou plochou (chodníkmi) pre peších.
Stavby sú osadené v dostatočných odstupových vzdialenostiach od susedných parciel a domov. Z južnej strany sú stavby osadené na hranicu pozemku, nakoľko na základe konzultácii s miestnym stavebným úradom a pamiatkovým úradom sa na ulici Krajinská cesta predpokladá ďalšia výstavba, ktorá by mala vytvoriť ucelený blok stavieb.
Plánované ukončenie výstavby: marec 2020
Plánované odovzdanie domov majiteľom (po kolaudácii): september 2020

STAV DOMU:
Okenné konštrukcie navrhnuté v obvodovom plášti sú plastové okná, strešné okná sú navrhnuté drevené. Zasklenie okien je z izolačného trojskla. Farba okien imituje drevo.
Vykurovací systém je nízkoteplotný tvorený vo väčšine priestorov podlahovým vykurovaním na všetkých podlažiach, pričom v niektorých miestnostiach sú doplnené i rebríkové vykurovacie telesá. Vykurovanie je zabezpečené v každom byte samostatne a to systémom podlahového vykurovania, ktorý je napojený na tepelné čerpadlo a zásobník vody. Zdrojom tepla pre každý byt samostatne bude nové vzduchové tepelné čerpadlo s menovitým výkonom 9 kW. V bytoch bude dovedené napätie 380V a 240V s 20A istením pre každý byt.

Klient obdrží byt v prevedení holobyt.

LOKALITA:
Svätý Jur je bývanie pre každého. Komfortné vidiecke bývanie na okraji hlavného mesta Bratislavy je architektonicky atraktívne z pohľadu centrálnej polohy komplexu na okraji historického centra mesta, pešej zóny a popri hlavnej ceste Bratislava - Pezinok a zároveň 2 km od realizácie prípojky diaľničného obchvatu Bratislavy.
Kompletná občianska vybavenosť, obchody, základná škola, materské škôlky, v blízkosti zastávka autobusu, vlaková stanica a zdravotná stredisko a taktiež množstvo nákupných možností.