Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
268 936 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Richard  Neupauer maklér
Richard Neupauer
richard.neupauer@lexxus.sk
+421 911 434 014

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj, Jedinečná rodinná vila v exkluzívnej lokalite, Sv. Jur.

Typ
Predaj
Okres
Pezinok
Mesto
Svätý Jur
Ulica
Pezinské záhumenice
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
500 m2
Celková plocha
500 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
6
Pridané
30.04.2018
Aktualizované
27.07.2018
Richard Neupauer LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 911 434 014

Popis nehnutelnosti

Na predaj exkluzívna, trojpodlažná, ,,inteligentná,, rodinná vila /500 m2/, kompletne zariadená štýlovým nábytkom vyhotoveným zväčša na mieru, postavená na rovinatom pozemku /1090 m2/ v blízkosti historického centra mestečka Svätý Jur.

I. NP:
Garáž pre dve autá s prechodom do plne vybavenej letnej kuchyne so špajzou a výťahom vedúcim do komory na poschodí vedľa hlavnej kuchyne, dielňa, kotolňa /automatická úpravňa bazénovej vody, vykurovanie domu, riadenie kolektorov, centrálny vysávač - obsluhuje všetky podlažia/, šatník, bazén /10 x 4 m/ s výstupom na terasu a do záhrady, sauna, jacuzzi, sprchy, WC, spoločenská miestnosť s výhľadom do záhrady a výstupom na terasu.
II: NP:
Priestranná obývacia izba s rohovým mramorovým krbom, prepojená s plne vybavenou kuchyňou a jedálňou s výstupom na terasu s výhľadom na historické centrum mesta a Malé Karpaty, hosťovská izba s kúpeľňou /sprcha, umývadlo, WC/.
III: NP:
Spálňa so šatníkom, priestrannou kúpeľňou /rohová vaňa s masážnymi tryskami, sprchový kút, umývadlo, bidet, WC/, obytná galéria s pracovňou.

V záhrade s parkovou úpravou s automatickou závlahou sa nachádza altán so sedením pre 8 osôb a plážová plocha pred bazénom. Parkovanie v garáži pre dve autá, alebo na vnútornej ploche pred garážou.
Presklená strecha bazéna a veľká terasa vedľa obývacej izby sú opatrené diaľkovo ovládanými, automatickými markízami. Štandardom je alarm, kamerový systém, slnečné kolektory na ohrev bazénovej vody a množstvo ďalších technických vymožeností.
Dom sa predáva kompletne zariadený s nábytkom vyrobeným na mieru z masívu - dub morený na čerešňu, rovnako ako teleso schodišťa tvoriaceho spolu s krbom dominantu obývacej izby.

Podrobné informácie na 0911 434 014, alebo na osobnom stretnutí.

TOPPONUKA