Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juraj Ladziansky
ladziansky@karinpartners.sk
0944 500 834

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ - Krásna priestranná historická vila pri kaštieli vo Svätom Antone

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
27.04.2022
Aktualizované
23.06.2022
Cena 445 000,00 €
Juraj Ladziansky KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0944 500 834

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj EXKLUZÍVNU historickú budovu – vilu Soví Dom situovanú priamo pri kaštieli vo Svätom Antone, ktorý je vzdialený len 10 minút od centra mesta Banská Štiavnica. Táto krásna vila je národnou kultúrnou pamiatkou a bola postavená v 19. storočí pre správcu kaštieľa a pracovníkov Ferdinanda Coburga.

Táto výnimočná, celoročne obývateľná nehnuteľnosť je vhodná na trvalé bývanie, no vzhľadom na veľkosť a lukratívnu lokalitu má vysoký potenciál aj na podnikateľské účely. Priam metrová vzdialenosť kaštieľa s krásnym kaštieľskym parku a neďaleká Banská Štiavnica priťahujú ročne tisícky návštevníkov. Výborná príležitosť na poskytovanie ubytovania a zriadenia jedinečnej „kaštieľskej“ reštaurácie alebo vinárne.  

Vila s celkovou obytnou plochou 200 m2 prešla v priebehu rokov obsiahlou rekonštrukciou, ktoré zahrňovali aj nové drevené trámové stropy so záklopom, inžinierske siete, omietky, strešnú krytinu. Dispozícia izieb je pôvodná a veľkorysá, podkrovie priestranné, vhodné na podkrovné bývanie (predpripravené siete a vikiere) plus krásna klenbová pivnica o veľkosti 120 m2 s 20 m2 sieňou ponúka novému majiteľovi široké spektrum možností.

Vila má dva samostatné apartmány s kúpeľňou plus jeden priestranný samostatný byt , ktorého súčasťou je veľká obývacia izba, kuchyňa, spálňa a kúpeľňa. Vykurovanie je zabezpečené krásnymi, historickými kachľovými pecami, nadimenzovanými pre kubatúru izieb. V časti bytu sú privedené rozvody pre ústredné kúrenie radiátormi. Všetky obytné priestory spája priestranná vstupná hala, do ktorej sa vchádza cez presklenú verandu s vchodom orientovaným smerom ku kaštieľu a kaštieľskemu parku. 

Svätý Anton je peknou, priestrannou a zároveň aj najväčšou obcou ležiaca južne od mesta Banská Štiavnica, od ktorej je vzdialená len niekoľko kilometrov. Obec je súčasťou krajinného celku Štiavnické Vrchy, ktorý vyniká množstvom kultúrnohistorických a stavebnotechnických pamiatok. Obec tak poskytuje veľa možností na aktívne i pasívne prežitie voľného času. Lokalita je známa predovšetkým vďaka Múzeu vo Svätom Antone - barokovo-klasicistickému kaštieľu, ktorý je určite jedným z najkrajších na Slovensku.Ak Vás naša ponuka zaujala kontaktujte nás / dohodnite si obhliadku:

Juraj Ladziansky ,  0944 500 834,  ladziansky@karinpartners.sk

certifikovaný realitný maklér / člen realitnej únie

V cene sú zahrnuté služby RK : komplexný právny servis - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju, poplatok za overenie podpisov na kúpnych zmluvách, správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti .

Pre našich klientov poskytujeme osobný a profesionálny prístup pri predaji, rýchlosť a znalosť trhu. Pomôžeme  Vám s predajom, prenájmom alebo kúpou Vašej novej nehnuteľnosti. V prípade vážneho záujmu ma neváhajte kontaktovať.

Popis nehnuteľnosti, text a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti KARIN & PARTNERS real s.r.o.