Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 430 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dominik Rovňan
rovnan@karinpartners.sk
0908 463 243

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU VO SVÄTOM ANTONE

Typ
Predaj
Ulica
Svätý Anton
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
187 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
13.07.2022
Aktualizované
23.03.2023
Dominik Rovňan KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 463 243

Popis nehnutelnosti

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:


Ponúkame na predaj pekný rodinný slnečný dom so záhradou nachádzajúci sa v obci Svätý Anton, ktorá je vzdialená od historického centra mesta Banská Štiavnica len 5km.

Dom s celkovou úžitkovou plochou 187 m2 je vhodný na celoročné bývanie a vzhľadom na lokalitu vhodný aj na chalupu. Dispozične je rozdelený na niekoľko častí. Na prízemí sa nachádza letná kuchyňa, komora, špajza, kotolňa a dielňa. Prvé podlažie je riešené vstupnou chodbou, z ktorej sa prechádza do kuchyne, obývačky, dvoch nepriechodných izieb, kúpeľne, WC a špajzy. Príjemnú atmosféru domu tvorí presklená predsieň / chodba, cez ktorú sa prechádza do jednej zo spomínaných izieb. Na vrchnom poschodí sa nachádza ešte jedna izba a vstup na podkrovie, ktoré svojou veľkosťou (68 m2) ponúka ďalšie možnosti zobytnenia.

V dome je zavedená voda z obecného vodovodu s možnosťou využitia aj vlastnej studne.  Dom je napojený na elektrinu, plyn je v dosahu, kúrenie je centrálne na tuhé palivo a odpad je riešený žumpou. Dom je v pôvodnom stave, suchý a zdravý, donedávna bol obývaný. Záhrada domu je rovinatá, južne orientovaná a ponúka slnko celý deň. Za záhradou tečie potok. Na pozemku je postavená garáž s výmerou 16m2 a niekoľko prístreškov slúžiacich ako dreváreň a na chov domácich zvierat.

Svätý Anton je peknou, priestrannou a zároveň aj najväčšou obcou ležiaca južne od mesta Banská Štiavnica, od ktorej je vzdialená len niekoľko kilometrov. Obec je súčasťou krajinného celku Štiavnické Vrchy, ktorý vyniká množstvom kultúrnohistorických a stavebnotechnických pamiatok. Obec tak poskytuje veľa možností na aktívne i pasívne prežitie voľného času. Lokalita je známa predovšetkým vďaka Múzeu vo Svätom Antone - barokovo-klasicistickému kaštieľu, ktorý je určite jedným z najkrajších na Slovensku.

Cena vrátane kompletného právneho servisu je 179 000€.

Prípadne možná dohoda, viac informácii rád poskytnem telefonicky.

certifikovaný realitný maklér / člen realitnej únie

Ak Vás naša ponuka zaujala kontaktujte nás.