Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 525 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom Svätoplukovo

Typ
Predaj
Okres
Nitra
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
80 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
22.07.2020
Aktualizované
16.09.2020
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom nachádzajúci sa na 14 árovom pozemku v obci Svätoplukovo 13 km od Nitry. Šírka pozemku 21 m. Možnosť rozdeliť na dom a pozemok s prístupovou cestou. Dispozičné riešenie: priestranná obývačka, kúpeľňa, kuchyňa, samostatné wc, spálňa. Dom je napojený na obecnú vodu, kanalizáciu, nová elektrina, plyn. Dom je momentálne v štádiu holodomu. Je tehlový. V dome boli spravené nové stierky, namontované plastové okná. Dom je čiastočne podpivničený. Strecha je pôvodná zachovalá. Energetický certifikát k domu nie je vyhotovený. Cena 69000. V cene máte kompletný právny servis zaručený advokátskou kanceláriou, všetky poplatky na katastri, u notára. Neváhajte a využite túto skvelú ponuku. Volajte na číslo 0908133421 alebo píšte na beneova@diamondreality.sk