Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dagmar Zimová
dada@mgreal.sk
0905479602

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ - Rodinný dom Súlovce - čiastočná rekonštrukcia

Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Mesto
Súlovce
Ulica
hlavna
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
18.05.2022
Aktualizované
24.05.2022
Cena 0,00 €
Dagmar Zimová MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Vyplatená záloha. Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Súlovce. Plocha: úžitková 120m2, zastavaná 140m2, pozemku 941m2. Dom z roku cca 1965, postavený z tehly a kvádry leží na 9,4 ár, širokom, rovinatom pozemku. Na pozemku sa ďalej nachádzajú hospodárske stavby: sklad s drevárňou a letná kuchyňa s izbou, čiastočne podpivničené. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii v rokoch 2016-2017: plastové okná a dvere, nerezové vyvložkovanie komína, čiastočná rekonštrukcia interiéru - rozvody el. do zásuviek, osadenie kanadských krbových kachiel, podbetónovanie - spevnenie základov,... Podlahy - betón, lino, parkety. Dispozícia: vstupná chodba, výstup do podkrovia - (možnosť vybudovania ďalšej izby) chodba, kuchyňa, obývačka s výstupom do záhrady, spálňa, detská izba, špajza, kúpeľňa s vaňou a WC.  Vykurovanie zabezpečujú klimatizácie ovládané cez internet a krb. kachle. Ohrev vody - el. bojler. Podlaha: parkety, pvc, betón. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka. Konštrukcia objektu: tehlová, kvádrová. Kúrenie: krb a klimatizácia. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Valbová strecha s podkrovím. Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Podpivničenie letnej kuchyne. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa. Na pozemku sa nachádza žumpa. Výhody: slnečný, pekný výhľad, dieľňa, turistika, cykloturistika. Cena 0 €