Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
273 857 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ľuboš  Michalík maklér
Ľuboš Michalík
lubos.michalik@domypreludi.sk
903374550

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PAG/MANDRE, 4i apartmán - 2x kúpeľňa,balkón. Cena platí do konca roka!

Typ
Predaj
Ulica
Mandre
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
78 m2
Celková plocha
93 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
4
Pridané
08.08.2018
Aktualizované
22.10.2018
Ľuboš Michalík Domy pre ľudí s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne Vám ponúkame 4 izbový apartmán v meste Mandre na ostrove Pag v Chorvátsku. Apartmán má výmeru 78,74m2 + balkón 14,90m2 a nachádza sa na 2. poschodí apartmánového domu, ktorý je vzdialený len 50m od mora. Výstavba apartmánového domu sa začne už čoskoro a dokončenie je naplánované na 07/2019, čiže si budete môcť užívať novovybudovaný apartmán prevedený vo vyššom štandarde, ktorý zahŕňa: aluminium okná, žalúzie, 2x zariadená kúpeľňa, podlahy, klimatizácia, krb v obývacej izbe. K apartmánu prináleží pivničná kobka a parkovacie miesto pre 2 autá (zahrnuté už v cene).
Apartmán sa skladá:
- z 3 spální,
- z veľkej obývačky spojenej s kuchyňou,
- z 2 kúpeľní spojených s WC,
- z balkóna.
Doprava je trajektom z mesta Zadar alebo zjazdom z diaľnice cez Paški most.
V Mandre sa nachádza Marína, rôzne obchody, potraviny, kaviarne, reštaurácie.

Cena apartmánu je 219 000€ (cena je vrátane DPH - možnosť odpočtu DPH). Cena platí do konca roka. V prípade záujmu vieme zabezpečiť aj služby prenájmu.
V prípade záujmu:
Domy pre ľudí s.r.o.
Záhradnícka 46
821 08 Bratislava