Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
368 203 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Juraj Novotný maklér
Bc. Juraj Novotný
juraj.novotny@domypreludi.sk
+421910960004

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PAG/MANDRE-Predaj prémiového apartmánu s galériou a parkingom pri mori

Typ
Predaj
Ulica
Mandre
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
77 m2
Celková plocha
77 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
21.11.2023
Aktualizované
23.11.2023
Bc. Juraj Novotný Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421910960004

Popis nehnutelnosti

Exkuzívne ponúkame na predaj zaujímavo riešený, kompletne zariadený a plne klimatizovaný 4i apartmán v apartmánovom dome z roku 2017 spojenom s penziónom na ostrove Pag v Chorvátsku, v meste Mandre. V apartmánovej časti sa nachádzajú 3 samostatné apartmány s vlastným vstupom oddeleným od penziónovej časti. Apartmánová časť má vlastný vchod nezávislý od prevádzky penziónu.

Apartmán má úžitkovú plochu 62m2 + terasa 15.25m2. Apartmán je kompletne zariadený a zariadenie je v cene apartmánu (postele, kompletne zariadená kuchynská linka, sedačka, skrine, stôl, stoličky, televízor, terasový nábytok, krb, klimatizácie a rôzne doplnky).

4 izbový apartmán disponuje:
- vstupnou chodbou
- priestrannou obývačkou spojenou s kuchyňou s krbom o výmere 25,18 m2
- 2 samostatnými spálňami (väčšia o výmere 9,85 m2 a menšia o výmere 8,39 m2),
- galériou o výmere 11,27 m2 s ďaľšou spálňou - sprístupnená je z obývačky po schodisku
- 2 kúpelňami so sprchovým kútom a WC
- priestrannou terasou s výhľadom na more o výmere 15.25 m2

K bytu príslúcha vlastné vyhradené vonkajšie státie.

Aktuálny majitelia sa rozhodli oddeliť 1 spálňu s kúpelňou ako samostatnú ubytovaciu jednotku, avšak nie je problém vrátiť stav do pôvodnej dispozície malou úpravou. Takýmto riešením však z 1 apartmánu vznikli 2 ubytovacie jednotky nezávislé od seba s možnoťou prenájmu.(Stravovanie v menšej ubytovacej jednotke je možné zabezpečiť službami penziónu).

Kompletná cena : 255 000€ (zahŕňa aj kompletné poplatky spojené s prevodom, zariadenie, parkovanie).
Po prepise nehnuteľnosti sa naviac platí daň vo výške 3% kúpnej ceny.

Mesačné náklady sa vyrátavajú následovne : 0,5 € / m2 + zálohové platby za elektrinu a internet. Internet je možný od Telekomu

LOKALITA, PARKOVANIE:
Apartmánový dom sa nachádza na ostrove Pag, v meste Mandre. Mandre je kľudná vyhľadaváná lokalita, bez diskoték a nočných klubov, je zameraná na klientov, ktorí hľadajú pokojné miesto na relax. Disponuje vlastnou Marínou, obchodmi, potravinami, kaviarňami, reštauráciami, množstvom krásnych pláži vzdialená len 700 km od Bratislavy. Svojou polohovou patrí nielen medzi vychytené dovolenkové destinácie na nerušený relax a oddych ale zároveň sa stáva vynikajúcou investičnou príležitosťou na prenájom. Doprava na ostrov Pag je buď trajektom z mesta Zadar alebo priamo zjadom z diaľnice cez Paški most. Najbližšia pláž je cca 190m od apartmánového domu. Pláž Zrce beach, kde sa sústreďujú najväčšie plážové párty sa nachádza 12km od domu.

Parkovanie je zabezpečené na vlastnom parkovacom mieste, ktoré je vo vlastníctve majiteľa.

V prípade záujmu o viac informácii alebo obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel.čísle : +421 940 947 943.[pdf]