Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Štúrovo - Rovinatý pozemok 2 500 m2 - 15 €/m2

Štúrovo, šturovo Arrow

Lukratívny,slnečný pozemok - Štúrovo 36800 m2

Štúrovo, Štúrovo Arrow

Štúrovo - Pozemok na predaj 17 926 m2

Štúrovo Arrow

Štúrovo - Lukratívny, slnečný pozemok 35 852 m2 .

Štúrovo, Štúrovo Arrow

Ponúkame pozemok na predaj 8 963 m2. Štúrovo

Štúrovo Arrow

Rovinatý pozemok Štúrovo 4 481 m2 / 15 € - m2.

Štúrovo, Šturovo Arrow