Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
266 630 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Silvia Šteffková maklér
Silvia Šteffková
silvia@axisreal.sk
0908 140 725

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pekný 4-izbový byt, Stupava, Hlavná ulica.

Typ
Predaj
Okres
Malacky
Mesto
Stupava
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
78 m2
Celková plocha
78 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Pridané
03.04.2018
Aktualizované
13.07.2018
Silvia Šteffková Axis Real
Kontaktovať makléra 0908 140 725

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj pekný 4-izbový byt, Stupava, na Hlavná ulica. Byt sa nachádza na 2/8 posch. Rozloha bytu je 78 m2.

STAV BYTU:
Byt prešiel v minulosti čiastočnou rekonštrukciou. Plastové okná, vstavané šatníky, zasklená lodžia, rohová kuchynská linka, elektrická rúra. Kúpeľňa je s klasickou vaňou, samostatné WC, murované jadro. Bytový dom prešiel rekonštrukciou, nová strecha, zateplenie, výmena stupačiek, nová vchodová brána, domový vrátnik. Byt sa nachádza v centre Stupavy.

LOKALITA:
V blízkosti sa nachádza základná škola, materská škôlka, zdravotné stredisko, pošta, Billa.

/ BYT / ULICA HLAVNÁ / STUPAVA CENTRUM / LODŽIA / ZATEPLENÝ DOM /