Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
354 265 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Richard  Neupauer maklér
Richard Neupauer
richard.neupauer@lexxus.sk
+421 911 434 014

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM - zateplená, vykurovaná skladová hala, Stupava.

Typ
Prenájom
Okres
Malacky
Mesto
Stupava
Ulica
Železničná
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
826 m2
Celková plocha
826 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Pridané
20.11.2020
Aktualizované
17.01.2023
Cena 3 304,00 €/mes.
Richard Neupauer LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 911 434 014

Popis nehnutelnosti

Na prenájom vykurovaná skladová hala s plne funkčnými dvomi zakladačmi, ktoré majitelia v prípade záujmu odstránia na vlastné náklady. Budova je súčasťou stráženého priemyselného areálu v Stupave. Jeho celková výmera je 826 m2.

[red]POPIS[/red]

Dispozícia: vykurovaná skladová hala s dvomi bránami s výškou 4,5 m, so svetlou výškou 5,5 m, kancelárie a sociálne zázemie pre personál /kuchynka, sprchy, WC, umývadlá/.

[red]VYBAVENIE[/red]

Hala sa prenajíma zariadená, je však možné zakladače demontovať. V prípade záujmu je možnosť prenájmu vonkajšej plochy pred budovou. Vykurovanie spoločné, merač vody a elektriny samostatný.

[red]LOKALITA:[/red]

Budova sa nachádza v stráženom skladovom areály na okraji Stupavy..

[red]PARKOVANIE:[/red]

Pred budovou v areály.

[red]CENA:[/red]

3304,- €/ mesiac + energie + DPH

TOPPONUKA