Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 300 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lucia Čajágiová
lucia.cajagiova@artegos.eu
0904129465

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Príjemný 1-izbový byt

Typ
Prenájom
Okres
Malacky
Mesto
Stupava
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
34 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Pridané
13.09.2019
Aktualizované
13.09.2019
Cena 350,00 €/mes.
Lucia Čajágiová Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom  1-izbový  byt na Hlavnej ulici v Stupave

Dispozícia:

Prenajmeme kompletne zariadený 1 izbový byt, Stupava, Hlavná ulica. Plocha: 34 m2. Nachádza sa na 5. poschodí z 8 (výťah). Podlaha: plávajúca. Okná: plastové. Vybavenie obývačky. skriňová stena, televízia, DVD prehrávač, rozťahovacia sedačka, posteľ, stôl, exteriérové rolety, interiérové žalúzie. Vybavenie kúpeľne: vaňa, práčka. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, mikrovlnka, rýchlovarná konvica, chladnička, mraznička. Stav objektu: zateplený bytový dom. Kúrenie: centrálne. Výhody: centrum Stupavy, obchody, zastávka autobusu, zateplený bytový dom, tichý vchod, príjemní susedia, výťah, pekný výhľad na Borník a Pajštún.

Cena prenájmu je 350Eur + 70 energie vrátane vysokorýchlostného internetu

Kontakt: Lucia Čajágiová, lucia.cajagiova@artegos.eu, tel.: 0904 129 465

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu

Kontakt: Lucia Čajágiová, lucia.cajagiova@artegos.eu, tel.: 0904 129 465