Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 203 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Adriana Boudná
boudna@expisreal.sk
0948 421 619

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ – Stavebný pozemok v lone prírody Studienka – EXPISreal

  • Pozemky, Predaj, Malacky, Studienka | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Malacky
Mesto
Studienka
Ulica
Studienka
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
4200 m2
Pridané
04.11.2019
Aktualizované
17.10.2020
Adriana Boudná Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 421 619

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj investičný pozemok o rozlohe 4200 m2 na výstavbu rodinného domu . Pozemok je rovinatý, na pozemku sa nachádza studňa, pri pozemku je zvedená elektrická prípojka. Pozemok sa nachádza v blízkosti okolitých borovicových a dubových lesov, vďaka čomu je tamojšie okolie krásne so širokou možnosťou využitia na športové, ale aj oddychové aktivity .  V blízkom okolí prebieha výstavba rodinných domov, kde vyrastá nová časť Studienky s názvom Nová Studienka. Obec Studienka disponuje úplnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, detské ihriská, lekáreň a kultúrny dom, rôzne prírodné rezervácie ako napr. Kadub, jazero s červeným pieskom, prírodné jazerá s možnosťou kúpania, rezervácia Tančiboky. Studienka sa nachádza cca 18 km od mesta Malacky, cca 60 km od Bratislavy. Z tejto obce máte na dosah aj hraničný prechod do Rakúska – Hoenau. Cena za m2 je 67 eur.Info: 0948 421 619