Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 706 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michaela Ngová
michaela.ngova@deltaproperty.sk
0915475895

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA | Rezidenčné bývanie vo Vysokých Tatrách - Tatranská Štrba

Typ
Predaj
Okres
Poprad
Mesto
Štrba
Ulica
Lúčna
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
2763 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
08.09.2020
Aktualizované
19.09.2020
Cena 0,00 €
Michaela Ngová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Delta Property Vám ponúka na predaj exkluzívne rezidenčné bývanie vo Vysokých Tatrách. Rezidenčný projekt pozostáva z 11 apartmánov a nachádza sa v Tatranskej Štrbe.

Výmera apartmány interiér: 2 763,64 m2
Výmera terasy + balkóny: 919,63 m2
Výmera spolu:  3 684,27 m2

Pozemok: 2 863 m2

O PROJEKTE
Projekt WOODSTONE REZIDENCIE je atraktívny, komfortný a moderný priestor pre bývanie, obchod ako i trávenie voľného času neďaleko mesta Poprad, ktoré je centrom cestovného ruchu pod Vysokými Tatrami (18 km od obce Tatranská Štrba prepojenej diaľnicou D1).
Hlavnou myšlienkou projektu je rozšíriť možnosti moderného a kvalitného bývania, zohľadňujúce súčasné podmienky realitného trhu spolu s dôrazom na kvalitu prevedenia stavby s rešpektovaním nových kvalitných ekologických technológií, štandardov a moderného dizajnu.
Jedná sa o moderné štvorpodlažné rezidenčné objekty s dvoma vlastnými garážovými miestami v prízemnej časti rezidencie, prípadne vonkajšej parkovacej časti pod zelenými terasami a miestami na oddych priamo v areáli projektu.
Návrh architektonického riešenia sa snaží optimálne využiť daný pozemok tak, aby si vytvoril najvhodnejšie podmienky z hľadiska tvaru pozemku, orientácie k svetovým stranám, limitov pre zástavbu prístupových a prevádzkových podmienok. Rezidencie sú dispozične rozdelené podľa nových trendov v bývaní a ku každej rezidencii prislúcha zelená terasa. Tomuto zámeru je podriadená aj škála architektonických a materiálových riešení, kultivovanosti detailov a farebného vyznenia celku.

LOKALITA:
Tatranská Štrba je tatranská osada v nadmorskej výške 900 m n.m.. Svoju históriu začala písať už v roku 1880, avšak podnet na veľký rozvoj a premenu osady na nové stredisko turistického ruchu na podhorí Tatier dalo až konanie Majstrovstiev sveta v lyžovaní v roku 1970. V relatívne krátkom čase sa dobudovala na modernú obec so sídliskom, hotelmi, autocampingom a chatovými oblasťami.
Okrajom obce prechádza železničná trať Bratislava - Košice s rýchlikovou stanicou. Obec je sprístupnená diaľničným privádzačom priamo z diaľnice D1. Zo železničnej stanice vedie ozubnicová trať priamo do turistického strediska Štrbské Pleso.

Viac informácii o rezidenčnom bývaní nájdete na stránke woodstoneresidences.sk


CENA: INFO V RK