Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 559 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×
Typ
Predaj
Okres
Michalovce
Mesto
Strážske
Mestská časť
Pláne
Ulica
Obchodná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
67 m2
Celková plocha
67 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
05.03.2021
Aktualizované
07.05.2022
Cena 71 000,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.

Ak hľadáte byt za rozumnú cenu do ktorého sa môžete nasťahovať ihneď, bez ďalšej investície tak neváhajte a volajte.
Ponúkam vám tento troj - izbový byt s balkónom, ktorý je situovaný na 2.posch. v novom, kompletne zrekonštruovanom bytovom dome v tichej časti mestečka Strážske.
Byt s rozlohou 67 m2 pozostáva z obývacej izby, ktorá je elegantne spojená s kuchyňou a balkónom, spálne, detskej izby a modernej kúpelne.
Elektrické medené rozvody, plastové okna s trojsklom a žalúziami, veľkoformátová dlažba v kombinácií s plávajúcou podlahou , interiérové a vchodové dvere, zásuvky, vypínače a kúpeľňa so závesným WC, bezbariérovým sprchovacím kútom, kvalitným umývadlom na doske a vlastným inteligentným ohrevom teplej vody su už zarátané do ceny bytu..
Komfortné podlahové vykurovanie si viete v každej izbe nastaviť podľa vlastných potrieb (vrátane kúpelne)
Cena na kľúč, bez kuchyňskej linky je rozumných 71.000,- eur.
Neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie.Možnosť financovania na HÚ, ktorý vám bezplatne vybavíme je samozrejmosťou. Som profesionálny realitný maklér pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom vašej nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.