Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 389 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ

  • Komerčné objekty, Predaj, Michalovce, Strážske | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Michalovce
Mesto
Strážske
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
13000 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
06.01.2020
Aktualizované
23.01.2020
Cena 1,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.


Pre klientov s podnikateľským zámerom je pripravený na predaj veľký priemyselný areál, ktorý je situovaný na východe Slovenska v mestečku Strážske na ploche 13000 m2.


Areál pozostáva z dvoch oceľových hal PUMS, každá o veľkosti 1000 m2. V halach sú 3 mostové žeriavy- jeden 8 tonový a dva 5 tonové. V dvojpodlažnej administatívnej budove o veľkosti 800 m2 úžitkovej plochy sú kancelárie, umývarky a šatňa. 3 veľké garáže slúžia ako sklad.


Plocha oploteného areálu je spevnená betonovými panelmi. Súčasťou predaja je aj vlastná trafostanica o výkone 400 kW.


Veľkou výhodou tejto ponuky je vstup priamo z hlavnej cesty, ako aj susedstvo železničnej stanice.


Cena je vecou korektnej dohody.


Pre ďalšie informácie, ma kontaktujte prosím telefonický t.č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod.,


Sme profesionálna realitná kancelária s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s našími kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho sme pripravení riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.

Areál, ktorý je doposiaľ plne využívaný bude predajom okamžite k dispozícií.