Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 230 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×
Typ
Predaj
Okres
Michalovce
Mesto
Strážske
Ulica
Obchodná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
30 m2
Celková plocha
30 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
02.08.2022
Aktualizované
22.09.2022
Cena 42 000,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE
Garsónka na kľúč o rozlohe 30 m2 s balkónom a zariadením je pripravená na predaj za veľmi priaznivú cenu - 42.000 eur. Situovaná je na II.poschodí v rezidencií ODYSEA v STRÁŽSKOM.
Rozlohou priestranná izba je krásne svetlá s francúzskym oknom, ktoré je posuvné a umožňujúce vstup na balkón s nerezovým zábradlím. V kúpeľni s denným svetlom je sprchovací kút, závesné WC, krásne umývadlo na doske so skrinkou, kvalitná batéria, príprava na práčku a inteligentný ohrievač vody. Obklad v kúpeľni je po strop.
Interiérové a vchodové dvere sú samozrejmosťou. Vlastné podlahové kúrenie s termostatom predurčuje nízke mesačné náklady. Lesklá dlažba v izbe dodáva tejto ponuke punc luxuxu.
Kvalitu bývania zaručuje tichá lokalita, rezidenčný uzatvorený areál so zeleňou, novo-postavený letný altánok , možnosť zakúpenia vlastného parkovného miesta a v neposlednom rade bývanie v novom bytovom dome.
Bytový dom je zateplený, okná trojsklá.
Neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie. Možnosť financovania na HÚ, ktorý vám bezplatne vybavíme je samozrejmosťou.
Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne, pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom vašej nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.

VAŠA SPOKOJNOSŤ JE MOJIM CIEĽOM