Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENAJATÝ - NADŠTANDARDNÝ BYT

  • Byty, Prenájom, Michalovce, Strážske | pic. 1
  • Byty, Prenájom, Michalovce, Strážske | pic. 2
  • Byty, Prenájom, Michalovce, Strážske | pic. 0
  • Byty, Prenájom, Michalovce, Strážske | pic. 1
  • Byty, Prenájom, Michalovce, Strážske | pic. 2
Typ
Prenájom
Okres
Michalovce
Mesto
Strážske
Ulica
Obchodná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Celková plocha
55 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
01.06.2022
Aktualizované
06.06.2022
Cena 500,00 €/mes.
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.

Hľadáte podnájom, ktorý bude spĺňať vysoké nároky na bývanie ?
Hľadáte novo-zrekonštruovaný a zariadený byt ?

Poteším vás. Presne takýto byt ponúkam v Strážskom v rezidencií ODYSEA.

Dvojizbový byt s balkónom, podlahovým kúrením a termostatom v každej izbe, veľkoformátovou dlažbou a modernou kúpeľňou s bezbariérovým sprchovacím kútom. A nielen to. Byt sa prenajíma kompletne zariadený: nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi,(indukčná, varná doska, digestor, vstavaná el. rúra, umývačka riadu) chladnička s mrazničkou, jedálensky stôl a stoličky, Tv stolík, rohová gaučovka, konferenčný stolík, šatníková skriňa, boxspringová posteľ, práčka, písací stolík, televízor.

Absolutnou výhodou je vlastné parkovné miesto.

Byt je určený pre max. dve osoby - nefajčiarov, bez domácich zvieratiek so zmyslom pre čistotu a poriadok. Minimálna doba nájmu je jeden rok.

Cena vrátanie energií, internetu a parkovného miesta je 500 eur. Pri podpise zmluvy je nutné zaplatenie dvojmesačného depozitu, mesačné nájomné a odmenu pre RK. .Spolu 2.000 eur.

Neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie.
Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne, pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.

Vaša spokojnsť je mojím cieľom.