Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 811 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ - LUXUSNÝ BYT Č. 17 - 88 m2

  • Byty, Predaj, Michalovce, Strážske | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Michalovce
Mesto
Strážske
Ulica
Obchodná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
88 m2
Celková plocha
88 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
09.11.2021
Aktualizované
25.01.2022
Cena 80 000,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE
Luxus dostupný pre každého. Áno, aj takto môžeme charakterizovať tento byt, ktorý vám ponúkame na predaj v krásnom rezidenčnom areály "ODYSEA" v Strážskom.
Novučičký, komplet dokončený dvojizbový byt s rozlohou neuveriteľných 88 m2 je situovaný na 1.posch. v murovanom bytovom dome, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou: podlahy, omietky, medené elektrické rozvody, vodovodné a kananlizačné potrubie, plastové okná s trojsklom, interiérové a vchodové - protipožiarné dvere, kúpelňa s nadčasovým obkladom po strop, sklenená zástena v sprchovacom kúte, závesné WC, kvalitné umývadlo na doske so stojankovou, nerezovou batériou a kúpeľňovou skrinkou, sadrokartónový strop so zabudovaným osvetlením, inteligentný ohrievač vody a príprava pre práčku, podlahové elektrické vykurovanie.
Interiér je rozdelený na nádhernú obývaciu izbu, trendovo spojenú s kuchyňou a balkónom s nerezovým zábradlím, spálňu, priestranu predsieň, sklad a krásnu kúpelňu.
Lesklá dlažba na vyhrievanej podlahe umocňuje luxusný pocit z tejto nehnuteľnosti.
O energetickú úspornosť sa starajú termostaty, ktoré sú inštalované v každej izbe a taktiež v kúpeľni.
Veľkým bonusom tohoto bytu je rezidenčné bývanie, ktpré ponúka možnosť vlastného parkovného miesta, využívania oddýchovej zóny s altánkom a bezpečné bývanie v uzatvorenom areály s elektrickou, vstupnou bránou.
Vybavovanie HÚ na bývanie je náročný a zdĺhavý proces, preto vám ponúkame úplne bezplatne profesionálneho poradcu , ktorý vás prevedie celým vybavovacím kolotočom a pomože vám s výberom najvhodnejšej alternatívy financovania kúpy nehnuteľnosti.
Neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie. Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne, pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.