Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 962 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ - NEUVERITEĽNÝCH 88 M2 - DVOJIZBÁK Č. 29

Typ
Predaj
Okres
Michalovce
Mesto
Strážske
Ulica
Obchodná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
88 m2
Celková plocha
88 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
24.10.2021
Aktualizované
25.01.2022
Cena 79 500,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE
Luxus dostupný pre každého. Áno, aj takto môžeme charakterizovať tento byt, ktorý vám ponúkame na predaj v krásnom rezidenčnom areály "ODYSEA" v Strážskom.
Novučičký, komplet dokončený dvojizbový byt s rozlohou neuveriteľných 88 m2 je situovaný na 2.posch. v murovanom bytovom dome, ktorý prešiel kompletnom rekonštrukciou: podlahy, omietky, medené elektrické rozvody, vodovodné a kananlizačné potrubie, plastové okná s trojsklom, interiérové a vchodové - protipožiarné dvere, kúpelňa s nadčasovým obkladom po strop, sklenená zástena v sprchovacom kúte, závesné WC, kvalitné umývadlo na doske so stojankovou, nerezovou batériou a kúpeľňovou skrinkou, sadrokartónový strop so zabudovaným osvetlením, inteligentný ohrievač vody a príprava pre práčku.
Interiér je rozdelený na nádhernú obývaciu izbu, trendovo spojenú s kuchyňou a balkónom s nerezovým zábradlím, spálňu, priestranu predsieň, sklad a krásnu kúpelňu.
Lesklá dlažba na vyhrievanej podlahe umocňuje luxusný pocit z tejto nehnuteľnosti.
O energetickú úspornosť sa starajú termostaty, ktoré sú inštalované v každej izbe a taktiež v kúpeľni.
Veľkým bonusom tohoto bytu je rezidenčné bývanie, ktpré ponúka možnosť vlastného parkovného miesta, využívania oddýchovej zóny s altánkom a bezpečné bývanie v uzatvorenom areály s elektrickou, vstupnou bránou.
Vybavovanie HÚ na bývanie je náročný a zdĺhavý proces, preto vám ponúkame úplne bezplatne profesionálneho poradcu , ktorý vás prevedie celým vybavovacím kolotočom a pomože vám s výberom najvhodnejšej alternatívy financovania kúpy nehnuteľnosti.
Neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie. Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne, pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.