Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 962 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ - BYT Č. 32

  • Byty, Predaj, Michalovce, Strážske | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Michalovce
Mesto
Strážske
Ulica
Obchodná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
51 m2
Celková plocha
51 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
09.11.2021
Aktualizované
25.01.2022
Cena 55 000,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE
Pre klientov hľadajúcich príjemné bývanie, alebo vhodnú investíciu sme pripravili na predaj moderný, nový byt za veľmi priaznivú cenu, nachádzajúci sa v rezidencii "ODYSEA", ktorá je súčasťou maličkého mestečka na východe - STRÁŽSKE.
Na ploche 51 m2 sa nachádza obývačka, ktorá je trendovo prepojená s kuchyňou, veľkorysá spáleň a kúpeľňa s bezbariérovým sprchovacím kútom, závesným WC, kvalitným umývadlom na doske a inteligentným ohrievačom teplej vody. K bytu prináleží balkón s nerezovým zábradlím. O tepelnú pohodu sa postará elektrické podlahové kúrenie s termostatom v každej izbe. Nízke náklady na bývanie predurčujú okná s trojskom a zateplený, murovaný bytový dom.
Kvalitu bývania zaručuje tichá lokalita, rezidenčný areál so zeleňou, novo-postavený letný altánok a možnosť vlastného parkovného miesta.
Severne orientovaný byt je situovaný na II.NP. Cena na kľúč bez kuchynskej linky je rozumných 55.000,- eur.
Neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie. Možnosť financovania na HÚ, ktorý vám bezplatne vybavíme je samozrejmosťou.
Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne, pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom vašej nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.