Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDANÝ - EXKLUZÍVNY BYT Č.7 - 105 M2

  • Byty, Predaj, Michalovce, Strážske, Pláne | pic. 1
  • Byty, Predaj, Michalovce, Strážske, Pláne | pic. 0
  • Byty, Predaj, Michalovce, Strážske, Pláne | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Michalovce
Mesto
Strážske
Mestská časť
Pláne
Ulica
Obchodná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
105 m2
Celková plocha
105 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
17.04.2021
Aktualizované
07.05.2022
Cena 79 500,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.
Ak rozmýšľate nad kúpou nového bytu, ste náročný klient, chcete pekný, nový byt s nádhernou terasou, ale za rozumnú cenu - neváhajte.
Na predaj je pripravený skolaudovaný byt v novostavbe, ktorá je situovaná na rázcestí medzi okresnými mestami Humenné, Michalovce a Vranov v mestečku STRÁŽSKE.
Moderne riešený dvoj - izbový byt o veľkosti 105 m2 pozostáva z obývacej izby, ktorá je elegantnne spojená s kuchyňou, spálne a luxusnej kúpelne, ktorej súčasťou je vaňa, závesné WC, kvalitné umývadlo na doske so skrinkou, inteligentný ohrievač teplej vody a príprava na práčku. Na podlahe je lesklá veľkoformátova dlažba , čo pridáva na luxuse ponúkaného bytu. Veľké plastové okná s trojsklom zabezpečujú svetlosť a slnečnosť izieb, rovnako aj úsporu tepla. Stavba je murovaná a zateplená, čo rovnako prispieva k zníženiu nákladov na vykurovnie, ktoré je podlahové s termostatom v každej izbe.
Veľkým bonusom tohoto bytu je rezidenčné bývanie, ktoré ponúka možnosť vlastného parkovného miesta, využívania oddýchovej zóny s altánkom a bezpečné bývanie v uzatvorenom areály s elektrickou, vstupnou bránou.
Vybavovanie HÚ na bývanie je náročný a zdĺhavý proces, preto vám ponúkame úplne bezplatne profesionálneho poradcu , ktorý vás prevediete celým vybavovacím kolotočom a pomože vám s výberom najvhodnejšej alternatívy financovania kúpy nehnuteľnosti.
Neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie. Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne, pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.