Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 562 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×
Typ
Predaj
Okres
Michalovce
Mesto
Strážske
Ulica
Okružná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
57 m2
Celková plocha
57 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
24.08.2021
Aktualizované
24.10.2021
Cena 45 000,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.
Hľadáte nový domov, ktorý bude odzrkadľovať vašu osobnosť? Hľadáte byt v tehlovej bytovke, ktorá vám umožní naplno rozvinuť vaše predstavy o bývaní ? Hľadáte byt veľkorysych rozmerov s balkónom za rozumnú cenu ? Hľadáte zrekonštruovaný bytový dom v blízkosti ktorého sa môžu bezpečne hrať vaše deti ? Ak ste kladne odpovedali na tieto otázky venujte zvyšenú pozornosť tejto ponuke.
Na predaj je pripravený veľký, výborne riešený dvojizbový byt s balkónom a novými plastovými oknami, ktorý je situovaný na I.nadzemnom poschodí (nie prízemie) v príjemnej, tichej lokalite v mestečku Strážske. Interiér bytu tvorí priestranná kuchyňa, ktorá sa menším zásahom dokáže moderne prepojiť s obývacou izbou, pekná spálňa s francúzskym oknom za ktorým je južne orientovaný balkón, kúpeľňa a WC (netradične s oknom). Veľká chodba umožňuje rozšírenie kúpelne, kde sa pohodlne zmestí vaňa aj sprchovací kút a vy sa budete cítiť ako v rodinnom dome.
K bytu prináležia dve murované pivnice. Osobné vlastníctvo umožňuje kúpu na HÚ, ktorý vám bezplatne vybavíme.
Termín prvej obhliadky je určený na 7.septembra v popoludňajších hodinách.
Fotografie zverejníme v najbližších dňoch.
Neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie. Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne, pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.


Bytový dom v ktorom sa nachádza predmetný byt je murovaná, novo - zrekonštruovaná tehlová stavba,