Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 558 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

VÝHODNÁ INVESTÍCIA V STRÁŽSKOM

Typ
Predaj
Okres
Michalovce
Mesto
Strážske
Ulica
Mierová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
563 m2
Celková plocha
1200 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Pridané
15.12.2021
Aktualizované
19.07.2022
Cena 208 000,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.
V čase nedostatku rodinných domov a prehnane vysokých cien s potešením ponúkam nehnuteľnosť, ktorá splní sen jednému z vás.
Na predaj za výhodných podmienok je pripravený nadštandardne veľký, dvojpodlažný, podpivničený dom , ktorý ponúka možnosť bývania dvoch rodín samostatne, nakoľko každé poschodie má samostaný vstup a vlastnú plynovú kotolňu, alebo je tu ešte jedna príležitosť: bývanie a podnikanie zároveň
Poctivá 10 ročná stavba je murovaná - tehlová, napojená na všetky inžinierské siete , postavená na peknom rovinatom 12 árovom pozemku.
Zastavaná plocha tejto nehnuteľnosti je 275 m2. Úžitková - krásnych 563 m2.
Suterén: chodba, 4x sklad, kotolňa
1.NP : reštaurácia ., chodba, zádverie, toaleta 2x, veľká kuchyňa, sklad, hlavný vstup, zadný vstup, schodisko. Vykurovanie podlahové, plynové v kombinácií s krbom. Priestor klimatizovaný.

Podkrovie: chodba, 5 izieb - obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou, spálňa , pracovňa, 2 detské izby, šatník, kúpelňa, WC, 2x terasa, technická miestnosť

Možnosť kúpy s kompletne zariadenou reštauráciou (stoly, stoličky, obrusy, poháre, taniere, šálky, dekoračné predmety), terasovým sedením a profesionálne vybavenou kuchyňou. Všetko je vecou korektnej dohody.
Ponúkaný dom je situovaný na rázcestí medzi okresnými mestami Humenné, Michalovce a Vranov v mestečku STRÁŽSKE.

Neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie. Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne, pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.