Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENAJATÉ - REZIDENČNÉ BÝVANIE - PRENÁJOM

  • Byty, Prenájom, Michalovce, Strážske | pic. 0
Typ
Prenájom
Okres
Michalovce
Mesto
Strážske
Ulica
Obchodná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
53 m2
Celková plocha
53 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
31.05.2022
Aktualizované
02.06.2022
Cena 550,00 €/mes.
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.

Pre náročných klientov, ktorí hľadajú nové, moderné bývanie, poskytujúce estetiku a komfort v každom ohľade je "ODYSEA" ponukou č.1. Rezidenčné bývanie v novo - zrekonštruovanom bytovom dome v súkromnom oplotenom areáli s elektrickou vstupnou bránou, relaxačnou zelenou plochou pre oddych s možnosťou vlastného parkovného miesta a to všetko v bezprostrednej blízkosti kúpaliska, zimného štadióna, kolkárne a mestskej telocvične pre aktívne využitie voľného času, ako v lete, tak aj v zime.

Nečakajte a buďte medzi prvými, ktorí si zarezervujú tento nadštandardný byt o celkovej ploche 53 m2 vrátanie balkóna. V byte je podlahové vykúrovanie s termostatom v každej izbe, moderna kúpeľňa s bezbariérovým sprchovacím kútom, obývačka spojená s kuchyňou. Situovaný je na I.NP.

Byt sa prenajíma kompletne zariadený, V cene nájmu je aj parkovné miesto a internet.

Byt je určený k dlhodobému prenájmu max. pre dve osoby - nefajčiarov, bez domácich zvieratiek so zmyslom pre čistotu a poriadok.

Neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie.

Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne, pripravený pomôcť vám zrealizovať predaj, alebo prenájom vašej nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.

SPOKOJNOSŤ KLIENTOV JE MOJÍM CIEĽOM