Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 680 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ - 3 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU

Typ
Predaj
Okres
Michalovce
Mesto
Strážske
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
25.08.2020
Aktualizované
22.09.2020
Cena 1,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE. Z dôvodu sťahovania sa terajších majiteľov do rodinného domu je v ponuke na predaj príjemný 3 izbový byt v STRÁŽSKOM. 4.poschodie, novo - zrekonštruovaný a zateplený bytový dom, dobrá lokalita mimo hlavnej cesty, susedstvo rodinných domov, dostatočný priestor pre bezpečnú hru vašich detí,blízkosť základnej školy, značne zrekonštruovaný a výborne udržiavaný byt so špajzou pri kuchyni sú hlavné benefity tejto ponuky. ROZSAH REKONŠTRUKCIE: murovaná kúpelňa s vaňou a WC je dostatočne priestranná ( je v nej umiestnená práčka a sušička), plastové okná, kuchynská linka, podlahy, dvere interiérové , dvere vchodové - bezpečnostné, roldor v spálni, posuvný zasklený systém na loggii, sadrokartónový strop v obývačke, tapeta v spálni. Byt s východo - západnou orientáciou je krásne svetlý a teplý.K bytu prináleží murovaná pivnica. Osobné vlastníctvo umožňuje kúpu na HÚ, ktorý vám bezplatne vybavíme. Cena je vecou korektnej dohody. Preto neváhajte, dohodnite si obhliadku a osobne sa presvedčte o výhodách ponúkaného bytu. Pre ďalšie informácie ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod. telefonický t.č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom. Som profesionálny realitný maklér. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, predaja, alebo prenájmu vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.